+48 607 587 145

Stomatologia estetyczna

 

stomatologia estetyczna WrocławStomatologia estetyczna

Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu podążaniu za nowościami z zakresu stomatologii estetycznej, zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę w życiu każdego z nas pełni piękny i zdrowy uśmiech. Przebarwione, uszczerbione zęby czy braki zębowe mogą powodować kompleksy, dlatego dążymy do tego, by naszym Pacjentom proponować najnowocześniejsze rozwiązania i możliwości, jakie wiążą się z rozwojem stomatologii.

Jakie są zalety stomatologii estetycznej?

W naszych gabinetach stosujemy osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej, pozwalające na bezpieczną odbudowę pięknego uśmiechu, który będzie trwały na długie lata. Wykonywane zabiegi pozwala nam na poprawę długości, kształtu i koloru zębów oraz ich odbudowę w sposób wyglądający w pełni naturalnie. W celu kompleksowej metamorfozy uśmiechu oferujemy odpowiednie zabiegi poprawiające estetykę, takie jak m.in.:

  • wybielanie zębów – przy użyciu specjalnych nakładek na zęby można rozjaśnić je nawet o kilka tonów, możliwe jest także wybielenie pojedynczych zębów od środka przy zastosowaniu wybielania od wnętrza zęba,
  • protezy zębowe – w przypadku bezzębia lub licznych braków zębowych nasi Pacjenci mogą skorzystać z protez ruchomych lub protez opartych na implantach,
  • korony protetyczne – korony są uzupełnieniem protetycznym stałym, które zakłada się na zęby zniszczone lub ukruszone, imitują one naturalną koronę zęba,
  • implanty zębów – dzięki osiągnięciom implantologii możliwe jest uzupełnienie braków zębowych poprzez wszczepienie implantu i nałożenie na niego korony protetycznej,
  • licówki na zęby – licówki są cienkimi płatkami porcelany, które nakłada się na licowe (czyli przednie) części zębów w celu poprawy wyglądu zębów.

Dlaczego warto korzystać z osiągnięć stomatologii estetycznej?

Braki zębowe, przebarwienia czy nierówne zęby nie muszą już być powodem do zawstydzenia. Jeszcze do niedawna wiele osób uważało, że wystarczy codzienna higiena jamy ustnej i regularne leczenie próchnicy jako podstawa troski o zęby. Obecnie coraz częściej Pacjenci chcą, by ich zęby nie tylko były zdrowe, lecz także by wyglądały ładnie. Stomatologia estetyczna jest dziedziną, która prężnie się rozwija – proponowane są coraz to nowe rozwiązania, by każdy mógł cieszyć się ładnym uśmiechem.

Cały proces leczenia przeprowadzamy, kładąc nacisk na komfort naszych Pacjentów, dlatego też dbamy o wykonywanie zabiegów bezboleśnie, w odpowiednim znieczuleniu. W przypadku konieczności zastosowań tymczasowych, zapewniamy niekrępujące rozwiązania, a także pełną, indywidualną opiekę pomiędzy zabiegami. Materiały stosowane przez nas podczas zbiegów są trwałe i spełniają najwyższe normy jakości.

Wizyty odbywają się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych gabinetach. Dla osiągnięcia wspaniałego i naturalnego uśmiechu naszych Pacjentów przygotowujemy kilka wariantów, prezentując związany z nimi zakres leczenia i jego koszty. Dzięki temu możemy indywidualnie dopasować ostateczne rozwiązanie do oczekiwań Pacjenta, potrzeb estetycznych, zdrowotnych, jak i również możliwości finansowych.    

Umów wizytę

+48 607 587 145
✉ gabinet@acusdent.pl

Gabinet dentystyczny Acusdent Wrocław,
Śródmieście, Psie Pole
Namysłowska 6a,
50-304 Wrocław