+48 607 587 145

Protetyka Zębów Wrocław

 

leczenie protetyczne Wrocław, protezy zębowe WrocławProtetyka Wrocław

Braki zębowe nie muszą być już powodem do wstydu. Nie trzeba również wydawać dużych pieniędzy, aby cieszyć się pięknym uśmiechem. Jest to możliwe dzięki osiągnięciom współczesnej protetyki. Protetyka daje możliwość uzupełnienie braków zębowych, zarówno przy użyciu protez ruchomych, jak i stałych. Usługi protetyczne najczęściej kojarzą się z ruchomymi protezami, potocznie zwanymi sztuczną szczęką. Takie, jakie były używane przez wiele lat przez nasze babcie i dziadków. Jednak w dzisiejszych czasach nie trzeba już korzystać z “wyjmowanych” protez. W naszym gabinecie stomatologicznym, dzięki połączeniu protetyki z osiągnięciami implantologii, stosujemy protezy stałe, oparte na implantach. W ten sposób jest ona niezwykle solidna, wytrzymała mechaniczne oraz bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu.

Dzięki zastosowanemu przez nas leczenia protetycznego niedoskonałości wyglądu naszych zębów, czy ich brak pozostanie tylko niemiłym wspomnieniem. Końcowy estetyczny efekt wykonywanych przez nas rekonstrukcji to wypadkowa naszej wiedzy i doświadczenia, które nabyliśmy na wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Cały czas się rozwijamy dla Państwa! Kompleksowe leczenie protetyczne (stomatologia estetyczna) daje naszym Pacjentom komfort i długotrwałe efekty. Pracujemy tylko na najlepszych materiałach oraz sprzętach, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Co ważne, jesteśmy bardzo konkurencyjni (pod względem ceny) na rynku wrocławskim.

Jak wygląda leczenie protetyczne zębów?

Pacjenci najczęściej decydują się na leczenie protetyczne w przypadku występowania licznych braków zębowych. Z takim problemem najczęściej się Państwo do nas zgłaszacie. Warto jednak pamiętać o tym, że nawet pojedyncze luki w uzębieniu powinny być wypełnione uzupełnieniem protetycznym lub implantologicznym. Dlaczego ważne jest zadbanie, aby nie było żadnej luki? Otóż braki zębowe oddziałują bowiem na zęby sąsiadujące, powodując przesuwanie się innych zębów w łuku zębowym, a także sprawiając problemy z żuciem czy nawet prawidłową wymową. Może okazać się, że nagle codziennie funkcjonowanie sprawia Pacjentowi wiele problemów. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest wizyta w centrum stomatologii i skorzystanie z uzupełnienia. W takim przypadku protetyka jest niezbędna.

Przed rozpoczęciem leczenia, nasz lekarz stomatolog przeprowadza wywiad z Pacjentem, w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań. W tym samym czasie sprawdza stan zębów, by wykluczyć ubytki próchnicze. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem leczenia protetycznego wyleczyć wszystkie zęby. Gdy nie ma żadnych przeciwwskazań lub jakieś występują, to lekarz wraz z Pacjentem uzgadnia indywidualny plan leczenia z Pacjentem. Uwzględniając zasady analizy estetycznej, którą przeprowadzamy na podstawie diagnostycznych zdjęć pantomograficznych i fotograficznych. Wszystko z wykorzystaniem najlepszych specjalistycznych sprzętów. Oferowane przez nas profesjonalne leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania całego układu zgryzowego. Dlatego musi być prowadzone kompleksowo, co wiąże się z gwarancją najlepszego efektu końcowego na wykonywane prace. Zaufaj specjalistom, którzy doświadczenie zdobywali w licznych sympozjach oraz praktykach zawodowych. Szkolimy się dla Państwa cały czas, aby nasze usługi były cały czas na najwyższym poziomie. Protetyka wymaga dużej, specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu wiemy jak leczyć stany zapalne (i inne przypadki) w zębach protetycznych. 

Różne rodzaje uzupełnień protetycznych

Możliwości współczesnej protetyki pozwalają pacjentom na wybór różnorodnych metod uzupełnienia braków zębowych. Coraz większą popularnością cieszą się stałe uzupełnienia protetyczne, które w odróżnieniu od protez ruchomych na stałe umieszcza się w jamie ustnej pacjenta. Część tych metod, na przykład korony lub mosty protetyczne, wymaga oszlifowania zęba lub sąsiadujących zębów. Chociaż te informację moga Państwa przerażać, to proszę być spokojnym. Podczas pierwszej wizyty, lekarz stomatolog oceni stan uzębienia i przedstawi najlepszy plan leczenia. Dopasowany do Państwa możliwości finansowych. Prosze się nie obawiać. W każdej chwili można również skorzystać z płatności ratalnej. Stomatologia estetyczna nie musi być droga.

Choć protetyka oparta na implantach jest kosztowniejsza niż wyjmowana, sztuczna szczeka, to jednak obserwujemy coraz większe zainteresowanie pacjentów tą metodą odbudowania braków zębowych. Jest to bardzo dobra decyzja, ponieważ takie rozwiązanie daje także możliwość późniejszego założenia protezy stałej opartej na implantach. Warto o tym pamiętać przed podjęciem ostatecznego wyboru.

Leczenie protetyczne pomocne jest również w wybielaniu zębów. Czasami protetyka może okazać się jedynym rozwiązaniem.

Dlaczego warto skorzystać z protetyki w Acusdent?

Dbamy o to, by nasi Pacjenci wychodzili z gabinetu zadowoleni i mogli uśmiechać się bez kompleksów, bez przerwy. Po prostu zależy nam na tym, abyście byli po wyjściu z naszego centrum byli, najzwyczajniej w świecie, szczęśliwi! Przy wykonywaniu koron i mostów (wkłady koronowo korzeniowe), zabiegi dodatkowo przeprowadzamy zgodnie z zasadami okluzji, tak, żeby zęby się nie ścierały, porcelana nie pękała w długoletnim używaniu. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób zeby protetyczne będa służyły przez długie lata. W każdym z przypadków: przebarwień, uszczerbku, braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia przygotowujemy indywidualny plan leczenia. Będzie bazował na kilku opcjach wygodnych dla Pacjenta, tak aby pod względem finansowym Państwa nie zaskoczyć. Oczywiście najważniejsze jest finalny efekt leczenia. Ze swojej strony możemy zapewnić, że każdy Pacjent wyjdzie od nas w pełni usatysfakcjonowany, zadowolony i z dużym uśmiechem na twarzy. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Usługi protetyczne można spotkać również pod nazwą stomatologia estetyczna, ponieważ po założeniu zębowych protetycznych możemy mieć “hollywoodzki” uśmiech. Protetyka w naszym salonie nie musi być droga.

Masz jakieś wątpliwości odnośnie usług protetycznych w naszym centrum stomatologicznym? W takim razie nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, a ze swojej strony możemy zapewnić, że dla mieszkańców Wrocławia i okolic mamy bardzo korzystne ceny. Proszę tylko pamiętać, że cena za poszczególny ząb może się różnić. Wszystko zależy od tego jaki to jest ząb i materiał. Nasz cennik jest mocno konkurencyjny! Przekonajcie się Państwo samemu!   

Umów wizytę

+48 607 587 145
✉ gabinet@acusdent.pl

Gabinet dentystyczny Acusdent Wrocław,
Śródmieście, Psie Pole
Namysłowska 6a,
50-304 Wrocław