Wybielanie zębów
Wrocław

Acusdent Wrocław wybielanie zębów Lokalizacja

Gdzie jesteśmy

Namysłowska 6a, Wrocław

Elżbieta Majorkowska wybielanie zębów Wrocław
Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Wybielanie zębów w Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Jestem lekarzem z 30-letnim stażem pracy. Przychodnię Stomatologiczną Acusdent prowadzę od 10 lat. Problem pożółkłych zębów jest powszechny i sprawia że uśmiechamy się niechętnie lub wcale. Główni winowajcy tego stanu rzeczy to tytoń, kawa, herbaty oraz barwniki spożywcze. Przebarwienie zębów może też pojawić się po leczeniu kanałowym oraz niektórych lekach. Rozwiązaniem tego problemu jest wybielanie zebów. W przychodni Acusdent wykonujemy wybielanie metodą nakładkową tzw. nakładkowe wybielanie zębów, a także wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond. Jest to nowoczesne urządzenie, gwarantujące wysoką jakość zabiegu oraz bezpieczeństwo całego procesu. Pacjenci od lat cenią nasze doświadczenie, miłą obsługę i przystępne ceny.

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Wybielanie zębów w Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Jestem lekarzem z 30-letnim stażem pracy. Przychodnię Stomatologiczną Acusdent prowadzę od 10 lat. Problem pożółkłych zębów jest powszechny i sprawia że uśmiechamy się niechętnie lub wcale. Główni winowajcy tego stanu rzeczy to tytoń, kawa, herbaty oraz barwniki spożywcze. Przebarwienie zębów może też pojawić się po leczeniu kanałowym oraz niektórych lekach. Rozwiązaniem tego problemu jest wybielanie zebów. W przychodni Acusdent wykonujemy wybielanie metodą nakładkową tzw. nakładkowe wybielanie zębów, a także wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond. Jest to nowoczesne urządzenie, gwarantujące wysoką jakość zabiegu oraz bezpieczeństwo całego procesu. Pacjenci od lat cenią nasze doświadczenie, miłą obsługę i przystępne ceny.

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Elżbieta Majorkowska wybielanie zębów Wrocław

Wybielanie zębów nakładkowe

Wybielanie zębów metodą nakładkową wymaga ścisłej współpracy lekarza i pacjenta. Zabieg jest bezpieczny i efektywny, a dodatkowo pozwala pacjentowi w pełni kontrolować proces wybielania, jednak jest on czasochłonny. Nakładkowe wybielanie zębów wykonywane w przychodni Acusdent jest podzielane na dwa etapy. Podczas pierwszej wizyty lekarz wykonuje wycisk dwóch łuków zębowych, co pozwala przygotować nakładkę wybielającą. W drugim etapie pacjent otrzymuje dopasowaną nakładkę, żele wybielające, oraz dokładne instrukcje co do dalszego procesu wybielania. Wybielanie zębów z użyciem nakładek wymaga od pacjenta samodyscypliny, bowiem będzie on samodzielnie aplikował żel wybielający do nakładki i zakładał ją na zęby przez co najmniej 7 kolejnych nocy. Aby osiągnąć pożądany efekt, procesu tego nie można przerywać. Przy odpowiedniej dbałości i dokładności można uzyskać 6 do 8 odcieni wybielenia.

Wybielanie zębów lampą Beyond

W przychodni Acusdent zabiegi wybielania przeprowadzamy najpopularniejszą obecnie metodą z zastosowaniem najnowszego modelu lampy Beyond Polus Ultra. Jest to nowoczesny akcelerator halogenowy o długości fali większej niż w lampach LED. Emitowane przez lampę zimne światło zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny i aktywuje proces utleniania w tkance zęba. Cząstki będące przyczyną widocznych przebarwień są rozbijane i usuwane, a efekty w postaci białych i lśniących zębów pojawiają się niemal natychmiast. Wybielanie zębów lampą Beyond jest zabiegiem dwuetapowym i trwa około 2 godzin. Pierwszą czynnością jest zabezpieczenie dziąseł płynnym koferdamem. Następnie na zęby nakładany jest żel wybielający, i rozpoczynają się cykle naświetlania lampą. Wybielanie zębów lampą Beyond jest bardzo skuteczne, a dzięki niskiej temperaturze unikamy ryzyka uszkodzenia zębów i szkliwa czy podrażnienia nerwów. Wybielanie zębów lampą Beyond pozwala uzyskać odcienie od 5 do 16 w skali VITA, a otrzymany rezultat jest o 50% lepszy niż w wypadku innych metod. Efekt wybielania może się utrzymać do 2 lat, o ile pacjent będzie się stosował do zaleceń pozabiegowych.

Przygotowanie zębów do wybielania

Pierwszym krokiem na drodze po wymarzony uśmiech jest kwalifikacja zębów do wybielania. Najważniejsze, aby zabieg jakim jest wybielanie zębów był bezpieczny dla zębów oraz dawał możliwie najlepszy efekt estetyczny. Dlatego uzębienie musi być wolne od jakichkolwiek ubytków, nieszczelnych wypełnień, chorób przyzębia, a ponadto musi przejść pełną higienizację, która uwolni zęby od kamienia nazębnego i osadów. Należy zwrócić uwagę na wypełnienia kompozytowe i korony protetyczne umiejscowione w odcinku przednim. Pacjent musi być świadomy, że wybielanie zębów nie wybieli uzupełnień tak samo jak tkanka żywego zęba, a rozwiązaniem tego problemu jest wymiana uzupełnień na nowe we właściwym odcieniu.

Mapa

Adres

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na styku Śródmieścia i Psiego Pola przy zajezdni Ołbin, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej z Nowowiejskiej. Bez problemu dojedziesz do nas ze Starego Miasta, Psiego Pola, Śródmieścia, zapraszamy również wszystkich mieszkańców Wrocławia. 

Telefon i e-mail

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 14:00

Płatności

Polcard wybielanie zębów Wrocław
Visa wybielanie zębów Wrocław
Visa Electron wybielanie zębów Wrocław
Mastercard wybielanie zębów Wrocław
Mastercard Electronic wybielanie zębów Wrocław
Karty1 wybielanie zębów Wrocław
Karty2 wybielanie zębów Wrocław
Maestro wybielanie zębów Wrocław
Diners Club wybielanie zębów Wrocław
JCB wybielanie zębów Wrocław
BIS wybielanie zębów Wrocław
MediRaty wybielanie zębów Wrocław

Nasi lekarze

Majorkowska wybielanie zębów Wrocław

lek. stom. Elżbieta Majorkowska

Stomatologia ogólna, protetyka

JMajorkowska Wybielanie zębów Wrocław

lek. stom. Justyna Majorkowska

Stomatologia zachowawcza, endodoncja

MProteralowicz Wybielanie zębów Wrocław

lek. stom. Michał Poterałowicz

Stomatologia zachowawcza, endodoncja

Ławiński wybielanie zębów Wrocław

lek. stom. Maciej Ławiński

Chirurgia stomatologiczna

Co mówią o nas pacjenci?

Dawid

Nie ma lepszego gabinetu!!!Polecam wszystkim osobom, nawet tym najbardziej bojącym się stomatologa. Wizyta w Acusdent Wrocław jest równie bezbolesna jak u fryzjera.

Piotr M.

Jako osoba, która nie ma szczęścia do zdrowych zębów, z pewnością mogę stwierdzić, że miałem szczęście z doborem przychodni. Podczas każdego zabiegu czuć profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta. Wizyty u dentysty już nie przerażają jak na początku. Atmosfera mocno na plus. Ceny również odpowiednie oraz elastyczność w doborze najkorzystniejszych terminów. Gorąco polecam!

Aleksandra Ch.

Gorąco polecam ten gabinet dentystyczny. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, przystępne ceny. Idealne miejsce dla osób, które boją się dentysty, ponieważ gabinet ten stawia na jakość wykonanej usługi.

Próchnica wybielanie zębów Wrocław

Czy próchnica uniemożliwia wybielanie zębów?

Próchnica sama w sobie nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Zęby zajęte próchnicą, nawet jeśli zostaną wybielone, będą posiadać ogniska próchnicy. Próchnica nie wybieli się podczas wybielania zębów. Ogniska próchnicy trzeba zatem usunąć, a ubytki wypełnić plombami. Kiedy to robić? Przed czy po wybielaniu zębów? Najlepiej jest, gdy próchnicę zaczniemy leczyć po zabiegu wybielania zębów. Umożliwi to nam dobranie plomb o odcieniu jak najbardziej zbliżonym do naszych zdrowych wybielonych zębów. Wybielanie zębów nie powinno być jednak pretekstem do odkładania w czasie leczenia próchnicy. Plomby zawsze można wymienić.

Plomby wybielanie zębów Wrocław

Czy wybielanie zębów rozjaśnia plomby?

Jeśli posiadamy kompozytowe wypełnienia zębów to istnieje szansa, że w trakcie zabiegu wybielą się do pierwotnej postaci. Plomby kompozytowe mają to do siebie, że z czasem zaczynają się przebarwiać i ciemnieć. Ich barwę można jednak odzyskać przez wybielanie zębów. Musimy jednak pamiętać, że efekt takiego zabiegu może być nierównomierny. Do końca nie wiemy jak bardzo uda nam się wybielić zęby, jaki odcień bieli finalnie osiągniemy. Wybielanie zębów może odświeżyć wygląd plomb, ale nie sprawi, że będą one mieć taki sam odcień jak nasze zdrowe żeby. Różnice mogą być znaczne.

Czy wybielanie zębów boli

Czy wybielanie zębów boli?

Wybielanie zębów to zabieg, który w bardzo mały sposób ingeruje w zdrowe tkanki. Przed zabiegiem wybielania dentysta zabezpiecza dziąsła specjalnym preparatem, który ma zminimalizować ewentualne podrażnienia. Niemniej po zabiegu może pojawi się nadwrażliwość na ciepłe i zimne pokarmy, a także niektóre preparaty chemiczne. Dolegliwości te są jednak chwilowe i utrzymują się co najwyżej kilka dni. Wybielanie zębów może spowodować wybielenie dziąsła na granicy z brzegiem korony zęba. Dzieje się tak w wyniku minimalnych nieszczelności na styku zęba i dziąsła. Efekt ten powinien utrzymać się nie dłużej niż godzinę.

Efekty wybielanie zębów Wrocław

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania zębów?

Efekty wybielania zębów utrzymują się średnio około 2-3 lata. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jak zachowywać będzie się pacjent. Palacze, miłośnicy kolorowych trunków, wina, kawy, herbaty, mogą cieszyć się z nich krócej. Wszystkie te substancje przyspieszają gromadzenie się osadów i powstawanie przebarwień. Jeśli zatem zależy nam by  efekt śnieżnobiałego uśmiechu utrzymywał się jak najdłużej, to powinniśmy zerwać ze szkodliwymi przyzwyczajeniami. Dodatkowo efekt wybielonych zębów można wydłużyć stosując pasty wybielające.

Higiena wybielanie zębów Wrocław

Jak dbać o zęby po wybielaniu?

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym nie da pożądanych efektów, jeżeli bezpośrednio po wybielaniu zaniechamy dbania o nie. Przez co najmniej kilka dni po zabiegu zaleca sie białą dietę, czyli jadłospis oparty o niebarwiące jedzenie i picie tj. białe sosy, makarony, ryż, ziemniaki, jajka gotowane bez żółtek, gotowany kurczak, gotowane ryby, jogurty naturalne, białe sery, płatki śniadaniowe, banany. Napoje ograniczyć najlepiej do wody i mleka. Odstawić należy w szczególności produkty takie jak: kawa, herbata, czerwone wino, barszcz, sos sojowy, soki i napoje o ciemnej barwie (porzeczkowe, malinowe, żurawinowe, colę). Pacjent powinien unikać wszelkich potraw, które mogą zabarwiać zęby, takich jak borówki czy buraki. W tym czasie należy się również wystrzegać palenia papierosów, czerwonego wina, ciemnego piwa i kolorowych alkoholi. Białą dietę najlepiej utrzymać prze kilka dni, absolutnym minimum to dwa dni.

Udogodnienia

Znieczulenie wybielanie zębów Wrocław

Bezbolesne znieczulenie

RTG wybielanie zębów Wrocław

RTG

Pantomograf 3D skaling i piaskowanie Wrocław

Pantomograf

Parking wybielanie zębów Wrocław

Parking

Karta wybielanie zębów Wrocław

Płatność kartą

Niepełnosprawni wybielanie zębów Wrocław

Udogodnienia

Formularz kontaktowy

Adres

Rejestracja

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 18:00

607587145

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

soboty: 9:00 – 14:00