Odbudowy złamanych zębów Wrocław


Stomatolog Wrocław

Acusdent Wrocław Odbudowa zęba Lokalizacja

Gdzie jesteśmy

Namysłowska 6a, Wrocław

Elżbieta Majorkowska Odbudowa zęba Wrocław
Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Odbudowy złamanych zębów Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Jestem dentystą z 30-letnim stażem pracy. Gabinet Stomatologiczny Acusdent prowadzę od 10 lat. Wraz z zespołem stomatologów stawiamy na wysoką jakość usług i nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Na co dzień każdy nasz dentysta pracuje na sprzęcie stomatologicznym najnowszej generacji oraz stosujemy nowoczesne techniki diagnostyki obrazowej 3D. Naszym klientom dajemy poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Pacjenci cenią nas za indywidualne podejście, empatię oraz miłą obsługę.

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Odbudowy złamanych zębów

Zęby mogą ulec uszkodzeniom w różnych sytuacjach, na przykład przy uprawianiu sportu czy jedzeniu twardego pokarmu. Często, nawet nieświadomie, Pacjenci sami ścierają swoje zęby, jeżeli cierpią na bruksizm lub inną chorobę okluzyjną. Uszkodzone w uzębienie poza kwestią estetyczną jest również szkodliwe dla pozostałych zębów, dlatego muszą zostać uzupełnione. Możliwości nowoczesnej stomatologii estetycznej są obecnie bardzo duże, pozwalają na pełną odbudowę naturalnego kształtu uszkodzonego uzębienia w sposób uniemożliwiający odróżnienie ich od zębów własnych. By uzyskać ten efekt, w naszym gabinecie stosujemy nowoczesne materiały kompozytowe, pozwalające na imitowanie naturalnych tkanek, poprzez nadanie im odpowiedniego koloru, kształtu i przezierności. Nasze doświadczenie połączone z ciągłym kształceniem się, pozwala na odpowiedni dobór kompozytów, które umożliwiają odbudowę zębów w zależności od ich przeznaczenia. Przykładowo planując odbudowę zębów bocznych dobieramy materiały cechujące się wyższą wytrzymałością na ściskanie i ścieranie, zapewniające większą trwałość podczas jedzenia. Zdarza się często że uzębienie jest poważnie uszkodzone przez urazy mechaniczne np.: po wypadkach. Do niedawna najczęściej stosowanym rozwiązaniem tego problemu było osadzenie koron protetycznych na pozostałościach zębów. Dzisiaj postęp technologiczny sprawił, że nie jest konieczne stosowanie powyższych drogich rekonstrukcji. Obecnie możemy wykorzystać wkłady inlay i nakłady onlay, pozwalające skutecznie odbudowywać obszerne ubytki z zachowaniem kształtu anatomicznego uzębienia. Kompleksowy zakres usług, związanych z estetyczną odbudową złamanego lub uszkodzonego uzębienia, pozwala nam na oferowanie naszym Pacjentom bezpiecznego i trwałego przywrócenia zdrowego uśmiechu na długie lata.

Mapa

Adres

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na styku Śródmieścia i Psiego Pola przy zajezdni Ołbin, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej z Nowowiejskiej. Bez problemu dojedziesz do nas ze Starego Miasta, Psiego Pola, Śródmieścia, zapraszamy również wszystkich mieszkańców Wrocławia. 

Telefon i e-mail

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 14:00

Płatności

Polcard Odbudowa zęba Wrocław
Visa Odbudowa zęba Wrocław
Visa Electron Odbudowa zęba Wrocław
Mastercard Odbudowa zęba Wrocław
Mastercard Electronic Odbudowa zęba Wrocław
Karty1 Odbudowa zęba Wrocław
Karty2 Odbudowa zęba Wrocław
Maestro Odbudowa zęba Wrocław
Diners Club Odbudowa zęba Wrocław
JCB Odbudowa zęba Wrocław
BIS Odbudowa zęba Wrocław
MediRaty Odbudowa zęba Wrocław

Nasi lekarze

Majorkowska Odbudowa zęba Wrocław

lek. stom. Elżbieta Majorkowska

Stomatologia ogólna, protetyka

Ławiński Odbudowa zęba Wrocław

lek. stom. Maciej Ławiński

Chirurg stomatolog

Co mówią o nas pacjenci?

Dawid

Nie ma lepszego gabinetu!!!Polecam wszystkim osobom, nawet tym najbardziej bojącym się stomatologa. Wizyta w Acusdent Wrocław jest równie bezbolesna jak u fryzjera.

Piotr M.

Jako osoba, która nie ma szczęścia do zdrowych zębów, z pewnością mogę stwierdzić, że miałem szczęście z doborem przychodni. Podczas każdego zabiegu czuć profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta. Wizyty u dentysty już nie przerażają jak na początku. Atmosfera mocno na plus. Ceny również odpowiednie oraz elastyczność w doborze najkorzystniejszych terminów. Gorąco polecam!

Aleksandra Ch.

Gorąco polecam ten gabinet dentystyczny. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, przystępne ceny. Idealne miejsce dla osób, które boją się dentysty, ponieważ gabinet ten stawia na jakość wykonanej usługi.

Mikroskop Odbudowa zęba Wrocław

Multidyscyplinarny zespół

W gabinecie stomatologicznym Acusdent pracuje multidyscyplinarny zespół specjalistów z takich dziedzin, jak stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, czy protetyka. Zadaniem każdego naszego dentysty jest leczenie i zespołowa opieka nad pacjentem. Dbamy o to, by na pomoc naszego stomatologa mógł liczyć każdy zgłaszający się pacjent, niezależnie od rodzaju problemu. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy podczas udzielania pacjentowi konsultacji, układania i wykonania planu leczenia, a w razie takiej potrzeby – skierowanie pacjenta do współpracujących z nami palcówek. Chcemy, by każda trafiająca do nas osoba czuła się bezpiecznie i darzyła nas zaufaniem w całym procesie leczenia.

Zespół Odbudowa zęba Wrocław

Innowacyjne technologie

Połączenie doświadczenia lekarza oraz jakości sprzętu i stosowanych materiałów gwarantuje prawidłowe wykonanie zabiegu dentystycznego. Stomatologia jest jedną z najbardziej innowacyjnych gałęzią medycyny. Dlatego szczególnie istotne jest, aby lekarze w sposób ciągły poszerzali wiedzę teoretyczną, poznawali nowe materiały, metody leczenia oraz techniki diagnostyczne. Nasz zespół cały czas uczestniczy w szkoleniach, pozyskuje nową wiedzę i kompetencje. W naszym gabinecie stomatologicznym pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie znanych i sprawdzonych producentów, takich jak Leica, Kerr, KaVo, Melag, EndoPilot, czy Clesta-Belmont.

Gabinet Odbudowa zęba Wrocław

Specjalnie zaprojektowany gabinet

Gabinet stomatologiczny Acusdent mieści się w nowo wybudowanym, nowoczesnym lokalu, który jest wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną oraz automatyczne żaluzje przeciwsłoneczne. Jego wnętrza zostały zaprojektowane z dużą starannością, w sposób łączący estetykę z funkcjonalnością poszczególnych pomieszczeń. Przedmiotem osobnego projektu był dobór sprzętu medycznego, a także ergonomia pracy gabinetów, pomieszczeń diagnostycznych oraz pomocniczych. Przemyślane połączenie tych projektów pozwoliło stworzyć nietuzinkowe, funkcjonalne dla dentysty wnętrza, które zarazem są przyjazne dla pacjentów. Odwiedzający naszą placówkę czują się komfortowo, wygodnie i bezpiecznie, co ogranicza do minimum stres towarzyszący leczeniu.

Laser Odbudowa zęba Wrocław

Bezpieczeństwo pacjenta

Do naszych najważniejszych priorytetów należy bezpieczeństwo każdego pacjenta. Im pewniej czuje się pacjent, tym łatwiej pracować może z nim dentysta. Dlatego w przychodni szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie procedur sanitarno-epidemiologicznych: wdrożyliśmy w pełni zmechanizowany system sterylizacji narzędzi, posiadamy oprogramowanie monitorujące z pełną identyfikacją wszystkich narzędzi stosowanych podczas leczenia, a pomieszczenia po zakończonych zabiegach są poddawane procesowi fumigacji nadtlenkiem wodoru, dzięki czemu niszczone są wszelkie bakterie i wirusy znajdujące się w powietrzu i na powierzchniach stałych.

Udogodnienia

Znieczulenie Odbudowa zęba Wrocław

Bezbolesne znieczulenie

RTG Odbudowa zęba Wrocław

RTG

Pantomograf Odbudowa zęba Wrocław

Pantomograf

Parking Odbudowa zęba Wrocław

Parking

Karta Odbudowa zęba Wrocław

Płatność kartą

Niepełnosprawni Odbudowa zęba Wrocław

Udogodnienia

Formularz kontaktowy

Adres

Rejestracja

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 18:00

607587145

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

soboty: 9:00 – 14:00