Odbudowy złamanych zębów Wrocław


Stomatolog Wrocław

Odbudowy złamanych zębów Wrocław Acusdent1

Gdzie jesteśmy

Namysłowska 6a, Wrocław

Elżbieta Majorkowska Odbudowy złamanych zębów Wrocław
Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Odbudowy złamanych zębów Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Choć zęby są najtwardszym elementem naszego ciała, to jednak bywa, że osłabione szkliwo może ulec uszkodzeniu. Czasami przy jedzeniu mamy wrażenie, że nasze zęby uległy ukruszeniu. W takich sytuacjach należy pamiętać o odbudowie zębów, aby uszkodzenia nie postępowały.  

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Odbudowy złamanych zębów

Urazy zębów Zęby mogą ulec uszkodzeniom w różnych sytuacjach, na przykład przy uprawianiu sportu czy jedzeniu twardego pokarmu. Często, nawet nieświadomie, Pacjenci sami ścierają swoje zęby, jeżeli cierpią na bruksizm lub inną chorobę okluzyjną. Braki w uzębieniu poza kwestią estetyczną są również szkodliwe dla pozostałych zębów, dlatego muszą zostać uzupełnione. Możliwości stomatologii estetycznej Dzisiejsza stomatologia estetyczna z pełnym powodzeniem odtwarza i odbudowuje naturalny kształt uszkodzonego uzębienia w sposób uniemożliwiający odróżnienie ich od zębów własnych. Aby uzyskać ten cel, w naszym gabinecie stosujemy nowoczesne materiały kompozytowe, pozwalające na imitowanie naturalnych tkanek, zarówno poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu, koloru jak i przezierności. Odbudowa zęba kompozytem Nasze doświadczenie połączone z ciągłym kształceniem się, pozwala nam na stosowanie wysokiej jakości kompozytów, które umożliwiają odbudowę zębów przednich i tylnych w sposób przewyższający trwałością zęby własne. W przypadku planowania odbudowy zębów bocznych, odpowiednio dobieramy materiały cechujące się wyższą wytrzymałością na ściskanie i ścieranie, zapewniając większą trwałość wykonanej pracy, a tym samym dając komfort Pacjentom. Odbudowa kompozytowa złamanych zębów Złamanie zęba powinno być jak najszybciej skonsultowane z stomatologiem, aby określić możliwości odbudowy zęba. W Acusdent wykonujemy również rekonstrukcje oparte na inlayach i onlayach, materiałami kompozytowymi i porcelanowymi, zapewniając również niezwykłą i naturalną estetykę. Takie odbudowy osadzane są na zębach własnych Pacjenta maksymalnie oszczędzając jego naturalne tkanki. Kompleksowy zakres usług, związanych z estetyczną odbudową złamanego lub uszkodzonego uzębienia, pozwala nam na oferowanie naszym Pacjentom bezpiecznego i trwałego przywrócenia zdrowego uśmiechu na długie lata.

Mapa

Adres

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na styku Śródmieścia i Psiego Pola przy zajezdni Ołbin, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej z Nowowiejskiej. Bez problemu dojedziesz do nas ze Starego Miasta, Psiego Pola, Śródmieścia, zapraszamy również wszystkich mieszkańców Wrocławia. 

Telefon i e-mail

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 14:00