+48 607 587 145

Estetyczne odbudowy

Estetyczne odbudowy zębów Wrocław Brzydki wygląd zębów może być powodem do kompleksów, dlatego dbamy o to, by zęby naszych pacjentów  były nie tylko zdrowe, ale też i piękne. Dzięki rozwojowi stomatologii istnieje wiele różnorodnych metod odbudowy zębów, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt estetyczny.  Dobre samopoczucie naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego w przypadku uszkodzenia lub utraty zęba wykonujemy odbudowę w sposób kompleksowy, bezpieczny i komfortowy dla Pacjenta. Zdajemy sobie sprawę, iż estetyczny wygląd jest istotnym czynnikiem mającym wpływ również na pewność siebie i zadowolenie, dlatego każdą odbudowę traktujemy bardzo poważnie.

Różnorodne zabiegi stomatologii estetycznej

W celu odtworzenia pięknego uśmiechu, w sposób wyglądający  w pełni naturalnie, oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwalają na estetyczną odbudowę złamanych, utraconych bądź wyleczonych zębów. Korony i mosty protetyczne, licówki czy wybielanie zębów poprawią wygląd zębów.

Każdorazowo działania rozpoczynamy od ustalenia z Pacjentów indywidualnego planu leczenia, uwzględniając oczekiwania, możliwości, bezpieczeństwo czy też czas leczenia. Stosujemy sprawdzone procedury zabiegowe i materiały najwyższej jakości, które są estetyczne i nie do odróżnienia od naturalnych tkanek.

Estetyczne wypełnienia dla ładnego wyglądu zębów

Próchnica, zwłaszcza jeżeli jest zaawansowana, może bardzo popsuć wygląd naturalnych zębów. Jednak nawet zniszczone zęby można uratować dzięki różnorodnym metodom nowoczesnej stomatologii. Wykonujemy niezwykłe precyzyjne i trwałe wypełnienia estetyczne, które nie tylko są niewidoczne, ale również dzięki zastosowaniu mikroskopu i współpracy z doświadczonymi technikami, odtwarzają w pełni funkcję zębów, przewyższając je trwałością.

Dzięki przeprowadzanym przez nas zabiegom każdy ząb może wyglądać jak naturalny, zdrowy i nietknięty przez dentystę. Rodzaj każdego wypełnienia dostosowujemy do wymagań, wieku Pacjenta oraz lokalizacji zęba, postępując zgodnie z indywidualnym, uzgodnionym planem leczenia.

Umów wizytę

+48 607 587 145
✉ gabinet@acusdent.pl

Gabinet dentystyczny Acusdent Wrocław,
Śródmieście, Psie Pole
Namysłowska 6a,
50-304 Wrocław