Estetyczne odbudowy Wrocław


Stomatolog Wrocław

Estetyczne odbudowy Wrocław Acusdent1

Gdzie jesteśmy

Namysłowska 6a, Wrocław

Elżbieta Majorkowska Estetyczne odbudowy Wrocław
Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Estetyczne odbudowy Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Brzydki wygląd zębów może być powodem do kompleksów, dlatego dbamy o to, by zęby naszych pacjentów  były nie tylko zdrowe, ale też i piękne. Dzięki rozwojowi stomatologii istnieje wiele różnorodnych metod odbudowy zębów, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt estetyczny.  Dobre samopoczucie naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego w przypadku uszkodzenia lub utraty zęba wykonujemy odbudowę w sposób kompleksowy, bezpieczny i komfortowy dla Pacjenta. Zdajemy sobie sprawę, iż estetyczny wygląd jest istotnym czynnikiem mającym wpływ również na pewność siebie i zadowolenie, dlatego każdą odbudowę traktujemy bardzo poważnie.

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Estetyczne odbudowy

Różnorodne zabiegi stomatologii estetycznej W celu odtworzenia pięknego uśmiechu, w sposób wyglądający w pełni naturalnie, oferujemy szeroką gamę zabiegów, które pozwalają na estetyczną odbudowę złamanych, utraconych bądź wyleczonych zębów. Korony i mosty protetyczne, licówki czy wybielanie zębów poprawią wygląd zębów. Każdorazowo działania rozpoczynamy od ustalenia z Pacjentów indywidualnego planu leczenia, uwzględniając oczekiwania, możliwości, bezpieczeństwo czy też czas leczenia. Stosujemy sprawdzone procedury zabiegowe i materiały najwyższej jakości, które są estetyczne i nie do odróżnienia od naturalnych tkanek. Estetyczne wypełnienia dla ładnego wyglądu zębów Próchnica, zwłaszcza jeżeli jest zaawansowana, może bardzo popsuć wygląd naturalnych zębów. Jednak nawet zniszczone zęby można uratować dzięki różnorodnym metodom nowoczesnej stomatologii. Wykonujemy niezwykłe precyzyjne i trwałe wypełnienia estetyczne, które nie tylko są niewidoczne, ale również dzięki zastosowaniu mikroskopu i współpracy z doświadczonymi technikami, odtwarzają w pełni funkcję zębów, przewyższając je trwałością. Dzięki przeprowadzanym przez nas zabiegom każdy ząb może wyglądać jak naturalny, zdrowy i nietknięty przez dentystę. Rodzaj każdego wypełnienia dostosowujemy do wymagań, wieku Pacjenta oraz lokalizacji zęba, postępując zgodnie z indywidualnym, uzgodnionym planem leczenia.

Mapa

Adres

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na styku Śródmieścia i Psiego Pola przy zajezdni Ołbin, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej z Nowowiejskiej. Bez problemu dojedziesz do nas ze Starego Miasta, Psiego Pola, Śródmieścia, zapraszamy również wszystkich mieszkańców Wrocławia. 

Telefon i e-mail

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 14:00