Diagnostyka stomatologiczna Wrocław


Stomatolog Wrocław

Diagnostyka stomatologiczna Wrocław Acusdent1

Gdzie jesteśmy

Namysłowska 6a, Wrocław

Elżbieta Majorkowska Diagnostyka stomatologiczna Wrocław
Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Diagnostyka stomatologiczna Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Doświadczenie naszego Zespołu pozwala nam z pewnością twierdzić, iż jedną z kluczowych kwestii pomyślnego leczenia jest prawidłowa diagnostyka i odpowiednio dobrany plan działań.

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Diagnostyka stomatologiczna

W naszym gabinecie dentystycznym mieszczącym się na Psim Polu kładziemy duży nacisk na badania pozwalające w pełni ocenić stan zdrowia Pacjenta pod kątem szeroko pojętej stomatologii chirurgicznej i stomatologii estetycznej. Wiemy, że właśnie dzięki rzetelnemu badaniu z użyciem nowoczesnej aparatury i posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie ustalić w jaki sposób możemy najlepiej pomóc naszym Pacjentom. Wszystkie przeprowadzane przez nas zabiegi mają na celu zapewnienie Pacjentowi dobrego samopoczucia i estetycznego wyglądu. Na podstawie wnikliwych badań i kompleksowej diagnostyki ustalamy wraz z Pacjentem indywidualny plan leczenia, który jest dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Diagnostyka i badania wykonywane w naszym Gabinecie Dentystycznym obejmują między innymi: Rentgen stomatologiczny • zdjęcia rentgenowskie – które wykonujemy w zakresie panoramicznym, 2D, 3D oraz cefalometrycznym, wykorzystując w tym celu aparat OP3D Pro firmy KaVo – Uniwersalny tomograf z technologią niskiej dawki LDT™ i pięcioma polami obrazowania. Zastosowanie tak nowoczesnego sprzętu pozwala nam na wnikliwą ocenę stanu zębów, ich relacji i dokładnego położenia. Dzięki zdjęciom badamy potencjalne nieprawidłowości oraz sprawdzamy, czy nie ma zębów zatrzymanych w kości. Nowoczesna aparatura pozwala nam równieć ocenić prawidłowość struktur anatomicznych co umożliwia przewidywalne zaplanowanie leczenia. • małe zdjęcia rentgenowskie (RTG punktowe) wykonujemy przy wykorzystaniu aparatu DURR DENTAL i skanera cyfrowego firmy INSTRUMENTARIUM DENTAL – pokazują one szczegóły tego, co nas zaniepokoi na zdjęciu panoramicznym. Można dzięki nim obejrzeć np. dokładny przebieg kanałów korzeniowych zęba przed leczeniem kanałowym. Diagnostyka próchnicy • diagnostyka próchnicy – za pomocą urządzenia DiagnoCom firmy KAVO poszukujemy w zębach ubytków spowodowanych próchnicą. Jest to urządzenie będące połączeniem lasera i wysokiej jakości kamery, które pozwala dostrzec zmiany próchnicowe niewidziane gołym okiem. Diagnostyka ta jest dedykowana pacjentom z przeciwwskazaniami do wykonywania zdjęć RTG np. kobietom w ciąży, dzieciom oraz pacjentom zainteresowanym wczesną profilaktyką i leczeniem próchnicy. Najwyższe standardy diagnostyczne oraz nasze doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwala działać nam dla dobra naszych pacjenta w myśl zasady, iż lepiej zapobiegać niż leczyć.

Mapa

Adres

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na styku Śródmieścia i Psiego Pola przy zajezdni Ołbin, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej z Nowowiejskiej. Bez problemu dojedziesz do nas ze Starego Miasta, Psiego Pola, Śródmieścia, zapraszamy również wszystkich mieszkańców Wrocławia. 

Telefon i e-mail

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 14:00