Chirurgia stomatologiczna Wrocław


Stomatolog Wrocław

Acusdent Wrocław Chirurg stomatolog Lokalizacja

Gdzie jesteśmy

Namysłowska 6a, Wrocław

Elżbieta Majorkowska Chirurg stomatolog Wrocław
Logo Acusdent Dentysta StomatologWroclaw

Chirurgia stomatologiczna Acusdent Wrocław - Sprawdź nas

Jestem lekarzem z 30-letnim stażem pracy. Przychodnię Stomatologiczną Acusdent prowadzę od 10 lat. W Acusdent Wrocław zabiegi chirurgii stomatologicznej przeprowadza lek. stom. Maciej Ławiński. Do zabiegów chirurgicznych  stosujemy najnowsze dostępne  technologie (np.: tomograf 3D) i nowatorskie  metody leczenia (np.: osocze bogatopłytkowe). Dzięki temu zabiegi chirurgiczne przebiegają sprawnie i precyzyjnie, a czas rekonwalescencji pozabiegowej jest znacznie krótszy. W naszej placówce wykonujemy  zabiegi  ekstrakcji zębów, podniesienie dna zatoki szczękowej,
podcięcie wędzidełka, ekstrakcji zębów zatrzymanych (tzw. ósemek), chirurgiczne usuwanie zębów, dłutowanie pozostawionych korzeni zębowych, resekcja korzenia (odcięcie wierzchołka korzenia)
. Pacjenci od lat cenią sobie nasze doświadczenie, miłą obsługę i przystępne ceny.

Zapraszam,  lek. stom. Elżebieta Majorkowska

Chirurgia stomatologiczna w Acusdent

Gabinet stomatologiczny Acusdent (Wrocław-Środmieście) specjalizuje się w kompleksowym leczeniu pacjentów, umożliwiając im zachowanie pięknego i naturalnego uśmiechu przez długie lata. Chcąc zapewnić Państwu możliwość leczenia w jednym miejscu, przeprowadzamy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych, które mają za zadanie przygotować Pacjenta do dalszego leczenia implantologicznego lub protetycznego. Zabiegi chirurgii stomatologicznej nie muszą wiązać się z nieprzyjemnym doświadczeniem. W naszej placówce chirurg stomatolog posiada szeroką wiedzę z zakresu, chirurgii szczękowo-twarzowej popartą 30-letnim doświadczeniem. Nasze doświadczenie poparte praktyczną wiedzą oraz precyzyjnym sprzętem diagnostycznym (RVG i Pantomgrafu 2D ) pozwala na zaplanowanie i wykonywanie zabiegów chirurgicznych w sposób indywidualnie dostosowany do każdego Pacjenta. W przypadkach trudnych wykorzystujemy najnowsze techniki obrazowania wiązki CBTC 3D, na podstawie tego badania chirurg stomatolog jest w stanie z dużą precyzją zaplanować każdy najbardziej skomplikowany zabieg.

Dlaczego my?

Podczas leczenia chirurgicznego , zawsze kierujemy się zasadą, aby leczyć w sposób możliwie mało inwazyjny, chroniąc zdrowe tkanki Pacjenta. W przypadku konieczności usunięcia zęba, zabieg wykonujemy w sposób atraumatyczny (chroniący kość), umożliwiając Pacjentom skuteczną odbudowę w przyszłości. Wykorzystujemy również najnowsze technologie leczenia i preparaty które przyspieszają regeneracje i odbudowę tkanek.(np: Osocze bogatopłytkowe ) Nasze centrum stomatologiczne Acusdent wszystkie zabiegi przeprowadza bezboleśnie z zachowaniem najwyższych standardów. Szukasz gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu, w którym możesz leczyć się kompleksowo, gdzie zaoszczędzisz swój cenny czas, skrócisz okres leczenia oraz masz gwarancję dobrej ceny do jakości? Sprawdź nas!

Mapa

Adres

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na styku Śródmieścia i Psiego Pola przy zajezdni Ołbin, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej z Nowowiejskiej. Bez problemu dojedziesz do nas ze Starego Miasta, Psiego Pola, Śródmieścia, zapraszamy również wszystkich mieszkańców Wrocławia. 

Telefon i e-mail

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 14:00

Płatności

Polcard Chirurg stomatolog Wrocław
Visa Chirurg stomatolog Wrocław
Visa Electron Chirurg stomatolog Wrocław
Mastercard Chirurg stomatolog Wrocław
Mastercard Electronic Chirurg stomatolog Wrocław
Karty1 Chirurg stomatolog Wrocław
Karty2 Chirurg stomatolog Wrocław
Maestro Chirurg stomatolog Wrocław
Diners Club Chirurg stomatolog Wrocław
JCB Chirurg stomatologWrocław
BIS Usuwanie ósemek Wrocław
MediRaty Chirurg stomatolog Wrocław

Nasi lekarze

Majorkowska Chirurg stomatolog Wrocław

lek. stom. Elżbieta Majorkowska

Stomatologia ogólna, protetyka

Ławiński Chirurg stomatolog Wrocław

lek. stom. Maciej Ławiński

Chirurg stomatolog

Co mówią o nas pacjenci?

Dawid

Nie ma lepszego gabinetu!!!Polecam wszystkim osobom, nawet tym najbardziej bojącym się stomatologa. Wizyta w Acusdent Wrocław jest równie bezbolesna jak u fryzjera.

Piotr M.

Jako osoba, która nie ma szczęścia do zdrowych zębów, z pewnością mogę stwierdzić, że miałem szczęście z doborem przychodni. Podczas każdego zabiegu czuć profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta. Wizyty u dentysty już nie przerażają jak na początku. Atmosfera mocno na plus. Ceny również odpowiednie oraz elastyczność w doborze najkorzystniejszych terminów. Gorąco polecam!

Aleksandra Ch.

Gorąco polecam ten gabinet dentystyczny. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, przystępne ceny. Idealne miejsce dla osób, które boją się dentysty, ponieważ gabinet ten stawia na jakość wykonanej usługi.

Mikroskop Chirurg stomatolog Wroclaw

Multidyscyplinarny zespół

W gabinecie stomatologicznym Acusdent pracuje multidyscyplinarny zespół specjalistów z takich dziedzin, jak stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, czy protetyka. Zadaniem każdego naszego dentysty jest leczenie i zespołowa opieka nad pacjentem. Dbamy o to, by na pomoc naszego stomatologa mógł liczyć każdy zgłaszający się pacjent, niezależnie od rodzaju problemu. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy podczas udzielania pacjentowi konsultacji, układania i wykonania planu leczenia, a w razie takiej potrzeby – skierowanie pacjenta do współpracujących z nami palcówek. Chcemy, by każda trafiająca do nas osoba czuła się bezpiecznie i darzyła nas zaufaniem w całym procesie leczenia.

Zespół Chirurg stomatolog Wrocław

Innowacyjne technologie

Połączenie doświadczenia lekarza oraz jakości sprzętu i stosowanych materiałów gwarantuje prawidłowe wykonanie zabiegu dentystycznego. Stomatologia jest jedną z najbardziej innowacyjnych gałęzią medycyny. Dlatego szczególnie istotne jest, aby lekarze w sposób ciągły poszerzali wiedzę teoretyczną, poznawali nowe materiały, metody leczenia oraz techniki diagnostyczne. Nasz zespół cały czas uczestniczy w szkoleniach, pozyskuje nową wiedzę i kompetencje. W naszym gabinecie stomatologicznym pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie znanych i sprawdzonych producentów, takich jak Leica, Kerr, KaVo, Melag, EndoPilot, czy Clesta-Belmont.

Gabinet Chirurg stomatolog Wrocław

Specjalnie zaprojektowany gabinet

Gabinet stomatologiczny Acusdent mieści się w nowo wybudowanym, nowoczesnym lokalu, który jest wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną oraz automatyczne żaluzje przeciwsłoneczne. Jego wnętrza zostały zaprojektowane z dużą starannością, w sposób łączący estetykę z funkcjonalnością poszczególnych pomieszczeń. Przedmiotem osobnego projektu był dobór sprzętu medycznego, a także ergonomia pracy gabinetów, pomieszczeń diagnostycznych oraz pomocniczych. Przemyślane połączenie tych projektów pozwoliło stworzyć nietuzinkowe, funkcjonalne dla dentysty wnętrza, które zarazem są przyjazne dla pacjentów. Odwiedzający naszą placówkę czują się komfortowo, wygodnie i bezpiecznie, co ogranicza do minimum stres towarzyszący leczeniu.

Wykrywanie Chirurg stomatolog Wroclaw

Bezpieczeństwo pacjenta

Do naszych najważniejszych priorytetów należy bezpieczeństwo każdego pacjenta. Im pewniej czuje się pacjent, tym łatwiej pracować może z nim dentysta. Dlatego w przychodni szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie procedur sanitarno-epidemiologicznych: wdrożyliśmy w pełni zmechanizowany system sterylizacji narzędzi, posiadamy oprogramowanie monitorujące z pełną identyfikacją wszystkich narzędzi stosowanych podczas leczenia, a pomieszczenia po zakończonych zabiegach są poddawane procesowi fumigacji nadtlenkiem wodoru, dzięki czemu niszczone są wszelkie bakterie i wirusy znajdujące się w powietrzu i na powierzchniach stałych.

Udogodnienia

Znieczulenie Chirurg stomatolog Wrocław

Bezbolesne znieczulenie

RTG Chirurg stomatolog Wrocław

RTG

Pantomograf Chirurg stomatolog Wrocław

Pantomograf

Parking Chirurg stomatolog Wrocław

Parking

Karta Chirurg stomatolog Wrocław

Płatność kartą

Niepełnosprawni Chirurg stomatolog Wrocław

Udogodnienia

Formularz kontaktowy

Adres

Rejestracja

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 18:00

607587145

Godziny pracy

od poniedziałku do piątku: 9:00 – 20:00

soboty: 9:00 – 14:00