+48 607 587 145

Chirurgia stomatologiczna Wrocław

 

Chirurgia stomatologiczna jest jedną z dziedzin stomatologii zajmującą się leczeniem operacyjnym w obrębie jamy ustnej. W niektórych przypadkach zabiegi chirurgii stomatologicznej są niezbędne, aby uratować naturalne zęby pacjenta, bądź też uzupełnić braki w uzębieniu. W naszym gabinecie stomatologicznym zajmujemy się chirurgią stomatologiczną i wykonujemy zabiegi, takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej, ekstrakcja zatrzymanych ósemek, podcinanie wędzidełek. Oferujemy również leczenie kanałowe z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów diagnostycznych. Wiemy również, jak ważna jest regeneracja kości w szczęce, dlatego nasze centrum stomatologiczne to oferuje. Wszystkie zabiegi, na życzenie pacjentów lub w przypadku decyzji stomatologa, wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. 

chirurgia stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny na Psim Polu we Wrocławiu specjalizuje się w kompleksowej pomocy pacjentom, umożliwiając im zachowanie pięknego i naturalnego uśmiechu przez długie lata. Chcąc zapewnić Państwu możliwość kompleksowego leczenia w jednym miejscu, przeprowadzamy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych: od prostych do najbardziej skomplikowanych, które mają za zadanie przygotować Pacjenta do leczenia implantologicznego, protetycznego czy też stomatologii zachowawczej. Zabiegi chirurgii stomatologicznej nie muszą wiązać się z nieprzyjemnym doświadczeniem. Dlatego w naszej placówce pracuje chirurg stomatolog, który w każdej chwili służy swoimi umiejętnościami. Posiada szeroką wiedzę z zakresu, m.in. ortodoncji, chirurgii szczękowo-twarzowe, protetyki, radiologii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, periodontologii, neurochirurgii, chirurgii urazowej i ortopedii, czy chirurgii plastycznej. Chirurgiczne usuwanie zębów, w naszym gabinecie stomatologicznym, wykonuje chirurg stomatolog korzystając ze specjalistycznego sprzętu.

Zabiegi chirurgiczno-stomatologiczne w Acusdent

Wszystkie zabiegi chirurgiczne, w znieczuleniu miejscowym, przeprowadzamy w nowocześnie wyposażonych gabinetach przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Nasze doświadczenie poparte praktyczną wiedzą oraz precyzyjnym sprzętem diagnostycznym (RTG i RVG) pozwala na zaplanowanie i wykonywanie zabiegów chirurgicznych w sposób indywidualnie dostosowany do każdego przypadku Pacjenta. Z własnego doświadczenia wiemy, że coraz częściej wykorzystanie aparatu RTG jest konieczne w celu uzyskania pełnej diagnostyki. Najczęściej na podstawie tego badania stomatolog decyduje się, m.in. na leczenie kanałowe pod mikroskopem lub chirurgiczne usuwanie zębów. Planując leczenie, zawsze kierujemy się zasadą, aby leczyć w sposób możliwie mało inwazyjny, chroniąc zdrowe tkanki Pacjenta. W przypadku konieczności usunięcia zęba, zabieg wykonujemy w sposób atraumatyczny (chroniący kość), umożliwiając Pacjentom skuteczną odbudowę w przyszłości. Wszystkie poważne decyzje dotyczące Państwa zdrowia są skonsultowane przez wielu specjalistów, m.in. chirurga stomatologa. Szczególnie kiedy koniecznie jest chirurgiczne usunięcie zębów.  Proszę pamiętać! Na każdym etapie leczenia możecie Państwu zadać nam pytania, aby być spokojny podczas leczenia.

Bezbolesne zabiegi dla dzieci

Nasz gabinet stomatologiczny wie również, jak ważna jest stomatologia dziecięca. Dlatego wszystkie zabiegi w jamie ustnej (również chirurgiczne usuwanie zębów) wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, tak aby dziecko nie poczuło żadnego bólu. Chirurg stomatolog tak przeprowadzi każde leczenie, że dziecko nie będzie się bało do nas wrócić. Nasze centrum stomatologiczne to gwarantuje! 

Rodzaje zabiegów z zakresu chirurgi stomatologicznej

Gabinet stomatologiczny Acusdent oferuje wszystkie zabiegi chirurgiczno–stomatologiczne. Dzięki temu, że pracuje u nas również chirurg stomatolog, może zapewnić naszym Pacjentom kompleksowe leczenia w obrębie jamy ustnej:

  • implantologia (implanty zębów) – wstawiamy nowoczesne implanty firm Nobel i ADIN. Przeprowadzamy zabiegi przygotowujące Pacjenta do wszczepienia implantów, m. in., atraumatyczne usunięcie zęba, podniesienie dna zatoki szczękowej, przeszczepy bloków kostnych,
  • ortodoncja, 
  • podcięcie wędzidełka,
  • usuwanie zębów zatrzymanych,
  • chirurgiczne usuwanie zębów,
  • dłutowanie pozostawionych korzeni zębowych,
  • usuwanie lub dłutowanie górnych i dolnych zębów mądrości (tzw. ósemek),
  • resekcja korzenia (odcięcie wierzchołka korzenia),
  • leczenie kanałowe (z lub bez użycia mikroskopu),
  • cały zakres implantologia ortodoncja.

Nasze centrum stomatologiczne wszystkie zabiegi przeprowadza bezboleśnie (leczenie zębów bez bólu) z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. Zapewniamy również opiekę w okresie rekonwalescencji tak, aby zapewnić komfort w życiu codziennym naszych Pacjentów. Wiemy jak to ważne, kiedy rana jest w trakcie gojenia. Dlatego w każdej chwili możecie się Państwo zwrócić z pytaniami do naszych specjalistów. Zabiegi chirurgii stomatologicznej są stosowane na zlecenie stomatologa lub chirurga stomatologa, sprawującego opiekę nad pacjentem. Szczególnie kiedy niezbędne jest chirurgiczne usuwanie zębów. Dzięki kompleksowej ofercie możemy przeprowadzić Pacjenta przez cały proces leczenia. Począwszy od zdiagnozowania problemu – na przykład zatrzymanych zębów mądrości, leczenie kanałowe – aż po leczenie poprzez chirurgiczne usunięcie tych kłopotliwych zębów. Na każdym etapie leczenia nasi specjaliści współpracują ze sobą, by zaproponować Pacjentowi najlepsze dla niego rozwiązanie. Naszym atutem jest także możliwość wykonania diagnostyki przed zabiegiem w naszej klinice, co umożliwia Pacjentowi na zaoszczędzenie cennego czasu i skraca czas leczenia. Zabiegi chirurgii stomatologicznej wykonywane są całkowicie bezboleśnie. Szukasz gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu, w którym możesz leczyć całą rodzinę? W takim razie sprawdź Acusdent! Naszymi Pacjentami mogą być osoby dorosłe oraz dzieci. Mamy konkurencyjne ceny na rynku wrocławskim – sprawdźcie je Państwo samemu!  

Umów wizytę

+48 607 587 145
✉ gabinet@acusdent.pl

Gabinet dentystyczny Acusdent Wrocław,
Śródmieście, Psie Pole
Namysłowska 6a,
50-304 Wrocław