+48 607 587 145

Nakładkowe wybielanie zębów Wrocław

 

Wybielanie zębów metoda nakłądkową i gabinetową Acusdent Wrocław

Dlaczego metoda nakładkowa jest najlepsza?

Ładny uśmiech to nie tylko proste i zdrowe zęby. Choć są one idealną bazą do poprawy uśmiechu. Jednym ze sposobów, aby Państwa uśmiech był jeszcze atrakcyjniejszy dla Pacjenta jest wybielanie zębów. Jednak, aby białe zęby wyglądały naturalnie trzeba dobrać odpowiednią barwę i metodę wybielania zębów. Nasi specjaliści dysponują odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Lekarz stomatolog podczas pierwszej wizyty obejrzy jamę ustną i zaproponuje najlepszy sposób na biały, piękny uśmiech. W naszym centrum stomatologiczny pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych produktach oraz sprzęcie specjalistycznym. Metoda nakładkowa wybielania zębów jest bardzo bezpieczna dla każdego Pacjenta. 

Chce wybielić zęby. Jak się przygotować?

W naszym gabinecie stomatologii estetycznej we Wrocławiu od wielu lat wybielamy zęby naszym Pacjentom w sposób całkowicie bezpieczny i zgodnie z oczekiwanym efektem. Każdy Pacjent po skorzystaniu z naszej metody wybielania zębów na pewno będzie zadowolony i szczęśliwy. Stosujemy metodę nakładową wybielania zębów, która wymaga współpracy na linii lekarz stomatolog, a Pacjent. Jednak przed rozpoczęciem procesu wybielania zębów należy pamiętać o tym, że wszystkie zęby muszą być wyleczone. Nie może być żadnych ubytków próchniczych. Jeśli zajdzie taka konieczność, to leczenie stomatologiczne (np. leczenie kanałowe w znieczuleniu miejscowym) realizujemy w naszym centrum stomatologicznym. Musicie Państwo pamiętać, że odpowiednie wyleczenie i przygotowanie zębów pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. Przed wybielaniem warto zadbać także o higienę jamy ustnej. Co mamy dokładnie na myśli? Otóż wykonanie zabiegów skalingu i piaskowania zębów. Pozwalają na oczyszczenie zębów z zalegającego kamienia nazębnego i innych osadów. Po zastosowaniu naszych zaleceń możecie być Państwo pewni, że będzie zadowoleni ze swoich pięknych białych zębów. 

Wybielanie nakładkowe jako metoda wybielania zębów. Wyjaśniamy

Stosujemy dającą najlepsze efekty metodę wybielania zębów, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Polega ona na wykonaniu dopasowanej do zębów nakładki. Metoda ta wymaga samodyscypliny Pacjenta, który samodzielnie aplikuje żel wybielający do indywidualnie wykonanej nakładki i następnie zakłada ją na zęby przez minimum 10 kolejnych nocy. Nie można tego procesu przerywać. Trzeba pamiętać, aby każdej nocy przed snem na swoją indywidualną nakładkę nałożyć specjalistyczny żel, a następnie włożyć ją na zęby.

Ale co z pojedynczą sztuką? Zapewniamy naszym Pacjentom również możliwość wybielenia pojedynczego zęba, który np. zmienił kolor po leczeniu kanałowym. Niestety dzieje się tak po kilku latach od “uśmiercenia” zęba. Szczególnie jeśli dotyczy to zębów przednich. Wtedy dyskomfort, dla Pacjenta, z powodu innego koloru zęba podcza uśmiechu może mocno doskwierać. Dlatego w naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy także możliwość wybielenia pojedynczego zęba. W takiej sytuacji do wnętrza zęba na kilka dni jest aplikowany środek wybielający. Stosowany jest on do momentu wyrównania koloru z zębami sąsiadującymi, dlatego ten proces musi być nadzorowany przez lekarza. Nasz specjalista podczas każdej wizyty będzie sprawdzał aktualną barwę. Będziemy pracować nad wybielaniem zęba tak długo, aby efekt dla Pacjenta był więcej niż satysfakcjonujący.

Konkurencyjne gabinety stomatologiczne wykorzystują podczas wybielania zębów laser oraz lampy UV. Jednak my nie korzystamy z tej metody oraz jej nie rekomendujemy. I nie chodzi tutaj o konkurencje, ale o Państwa zdrowie! Wybielanie zębów laserem i lampami UV powoduje uszkodzenie szkliwa. Nie chodzi oto, aby podczas wybielania zębów przy okazji je uszkodzić. Nie tędy droga.

białe zęby wrocław

Piękne i białe zęby to sposób odzyskanie pewności siebie

Wiemy, że jednym z pierwszych kroków pozwalających na uzyskanie pewności siebie i atrakcyjnego wyglądu jest wybielanie zębów. Jednak nie może to wyglądać w sposób sztuczny. Wręcz przeciwnie. Musi wyglądać jak “własny”. Dlatego wybielamy zęby w taki sposób, aby uśmiech wyglądał naturalnie i nie był krępujący dla Pacjenta. Stosowane przez nas najnowocześniejsze metody leczenia pozwalają na pozbycie się nieładnego koloru szkliwa czy przebarwienia zębów. Co najważniejsze – w sposób szybki i dyskretny. I to właśnie zapewnia wybielanie nakładkowe.

Jak dbać o zęby po ich wybielaniu?

Warto jednak pamiętać, że nawet wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym nie da pożądanych efektów, jeżeli bezpośrednio po wybielaniu zaniechamy o nie dbać. Trzeba pamiętać o kilku ważnych aspektach, ale spokojnie. Nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń na całe życie, ale przynajmniej na okres dwóch tygodni już tak. Przede wszystkim Pacjent musi unikać wszelkich potraw, które mogą zabarwiać zęby, takich jak borówki czy buraki. To bardzo ważne! Ale to nie koniec. Przez ten okres trzeba ograniczyć, a najlepiej wyeliminować picie ulubionej kawy oraz czarnej herbaty. Palenie papierosów również nie jest pożądane, a wręcz zalecamy całkowicie z nich zrezygnować. Otóż to one w dużym stopniu przyczyniają się do przebarwień na zębach. O wpływie na zdrowie nie wspominamy. Po wybielaniu zębów warto także zadbać o jak najdłuższym podtrzymaniu efektu. W takim przypadku należy stosować odpowiednie pasty do zębów, które pomogą w dłuższym utrzymaniu białego uśmiechu. 

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Chociaż chcielibyśmy pomóc każdemu z Państwa, to jednak są takie sytuację, w których po prostu nie jesteśmy w stanie. W przypadku wybielania zębów, można to traktować jako medycyna estetyczna, również istnieją przeciwwskazania, które eliminują Pacjenta z leczenia. W naszym gabinecie stomatologicznym każdy z Państwa najpierw odbywa rozmowę z lekarzem stomatologiem, który omówi wszystkie aspekty dotyczące wybielania zębów. To dentysta decyduje, czy w tym konkretnym przypadku może pomóc.

Przeciwwskazania:

  • wiek poniżej 16 roku życia,
  • duża liczba wypełnień,
  • nadwrażliwość zębów,
  • próchnica,
  • alergia na środki wybielające,
  • palenie papierosów,
  • ciąża,
  • pęknięte szkliwo zębów. 

Masz jakieś wątpliwości, czy pytania dotyczące wybielania zębów? Coś konkretnie niepokoi? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Nasi pracownicy czekają na Państwa pytania. Mamy bardzo konkurencyjne ceny na rynku wrocławskim. Sprawdź samemu!     

Umów wizytę

+48 607 587 145
✉ gabinet@acusdent.pl

Gabinet dentystyczny Acusdent Wrocław,
Śródmieście, Psie Pole
Namysłowska 6a,
50-304 Wrocław